Služby

Zajištění rizik

Přemýšleli jste někdy, jaká rizika mohou ohrozit Váš majetek, rodinu, firmu, rozpočet či budoucí cíle? Řešíme pojištění jako komplexní službu. Proto přesně naplánujeme a spočítáme pojistné částky a společně vyřešíme zda má vůbec smysl být pojištěný a také konkrétně na co. Zajistíme optimalizaci tak, abyste zbytečně nemuseli platit přebytečná pojištění, která jsou k ničemu.

Fotografie zajištění rizik

Zajistíme pro vás

Cestovní pojištění

Životní a úrazové pojištění

Pojištění podnikatelských rizik

Pojištění majetku a odpovědnosti

Povinné ručení a havarijní pojištění

Pojištění podnikatelských rizik

Nezávazná kalkulace

Napište nám pro nezávaznou kalkulaci pojištění

Zajištění rizik

S námi už
Vás nic neohrozí

Narozdíl od konkurence nehledáme důvody proč klienta pojistit na všechna možná rizika a ze zkušenosti víme, že to ve většině případů je zisk pouze pro pojišťovnu. Zajistíme pouze ta rizika, která Vás mohou opravdu a vážně ohrozit. Navíc v případě škodní události se postaráme o komplexní likvidaci a správné nahlášení pojistné události.

FAQ

Často se nás ptáte

Zmíněné internetové srovnávače většinou počítají pouze s „nejlevnější cenou“, což ve většině případů nebývá pro klienta to nejlepší řešení. Srovnávač neřeší pojistné podmínky, výluky, další cíle klienta, apod. My kupříkladu řešíme za klienta také hlášení pojistných událostí. Samozřejmě klientovi vždy nabízíme nejlepší pojištění za nejnižší cenu, ale narozdíl od online srovnávačů nám záleží na tom, aby klient dostal vždy vyplacené pojistné plnění.

U nás se Vám to nestane. Zařídíme nejen správné nastavení a optimalizaci pojištění, ale nahlásíme pojistnou událost za Vás tak, abyste měli co nejmenší starosti. Pokud by pojišťovna i přesto odmítla plnit, pak za Vás podáme odvolání a zajistíme i případné právní rozbory či další vedení sporu s pojišťovnou soudně či mimosoudně. Pro tyto krajní případy spolupracujeme s renomovanými advokáty a specialisty ze společnosti EUCS.

Zajistíme Vám nejvyšší možnou kvalitu zajištění za co nejdostupnější cenu. Ne vždy platí pravidlo, že levné pojištění je dobré. A spousta klientů tak často vyhazuje peníze z okna, za sice levné ale zbytečné pojištění. Vždy Vám spočítáme několik možných variant pojištění a především Vám srovnáme podmínky tak, abychom mohli garantovat, že v případě škodní události dostanete od pojišťovny vyplaceno tolik, kolik potřebujete.

V tomto domnění žije 99% populace, a ne vždy je tomu bohužel pravda. Chápeme, že není jednoduché se ve světě pojištění vyznat. Nechejte si od nás nezávazně ZDARMA zanalyzovat Vaše pojištění a zjistěte tak, zda je opravdu vše tak, jak má být. Nečekejte na první škodní událost, která Vám ukáže nepříjemnou realitu, spojte se s námi a pojďme vše nezávazně probrat.