O nás

Máte otázku? Kontaktujte nás

Chcete šetřit Váš čas i finance? Domluvte si zdarma termín konzultace ať již online či osobně kdekoliv po ČR.

Telefon

+420 731 095 551

E-mail

info@finbos.cz

Václav Kolář
06262279

Adresa

Komenského 2579/40
Boskovice 68001

Fotografie Václav Kolář

Profesionalita

Pomáháme klientům dosahovat
jejich vysněných cílů a finanční nezávislosti

Jsme tým zkušených finančních specialistů a máme vcelku přes 13 let zkušeností v oboru finančního plánování. Za sebou máme desítky milionů korun v investiční správě a také desítky milionů korun vyplacených na pojistných plněních. Hlavní je pro nás vždy cíl našeho klienta, ten splníme za každou cenu! Naše služby jsou pro klienty zdarma, jsme odměňováni provizně od partnerů a to převážně ze zisku.

Šetříme Váš čas

Jsme transparentní

Jsme nezávislí

Pravidelné reporty a analýzy

Odměna převážně ze zisku

Nejvyšší kvalita finančního poradenství v ČR

Naše služby jsou pro klienta zcela zdarma

FAQ

Často se nás ptáte

Naše služby jsou pro klienty zdarma. Jsme odměňování případnými provizemi od obchodních partnerů. Naše odměny kupříkladu u investic jsou převážně ze zisku. Vy jako klient se tak k ničemu nezavazujete a můžete spolupráci kdykoliv ukončit bez toho, aniž byste zaplatili byť jedinou korunu.

Naše služby poskytujeme po celé ČR. Rádi za Vámi dorazíme kamkoliv, můžeme také využít možnosti – spojit se s Vámi online, či můžete dorazit za námi do kanceláře. Možností je spousta a vždy Vám rádi vyhovíme.

Ano, jsme nezávislí. Máme navázané spolupráce s největšími pojišťovnami, bankami a investičními společnostmi v ČR. Tudíž se není třeba obávat, že bychom Vám podsouvali určité řešení za účelem vyššího zisku pro nás. Kdykoliv Vám sdělíme výši našeho ohodnocení u jednotlivých společností. Jsme transparentní a nemáme co tajit.

Zásadním rozdílem je, že my neprodáváme produkty. Radíme a plánujeme. Od momentu, kdy pro Vás vytvoříme finanční plán pochopíte zásadní rozdíl oproti jiným poradcům. Zajímají nás souvislosti a především Vaše cíle a sny. Nechejte si od nás zdarma vypracovat finanční plán a rozhodněte se sami, zda chcete spolupracovat s námi. Služba je zcela zdarma a k ničemu se nezavazujete.