Kariéra

Pracovní příležitost třeba zrovna pro Vás

Toužíte se stát profesionálem ve financích a pomáhat tak našim klientům při dosahování jejich cílů? Ať už jste ostřílený profesionál, či úplný začátečník, nastartujeme Vaši kariéru ve financích na 500%!

Fotografie kariéra

Nastartujte s námi Vaši kariéru

Co získáte
díky naší spolupráci?

Díky neustále se rozšiřujícímu kmenu klientů rádi uvítáme začínající i pokročilé obchodníky, kterým předáme veškeré know-how. Hlavním kritériem je čistý trestní rejstřík, maturitní vysvědčení a chuť se učit novým věcem. Vše ostatní Vás naučíme.

1. Klientský kmen

Rádi Vám po zapracování a proškolení předáme část klientského kmene a také navolané schůzky s potenciálními klienty od našeho callcentra.

2. Silné zázemí

Nejen, že máme mnohaleté zkušenosti, ale také Vám nabídneme například asistentku, rozsáhlý marketing, zařízenou kancelář, a spoustu dalšího.

3. Marketing

Máme chuť hledat moderní cesty v tom, jak fungovat co nejefektivněji. Nabídneme Vám možnost využívat propracovaný marketing a leady.

4. Vzdělání a certifikace

Zařídíme Vám veškeré potřebné certifikace a komplexní vzdělání. Víme, že nikdo učený z nebe nespadl, proto u nás na vzdělání opravdu dbáme.

5. Prostředí pro růst

Budete růst finančně i kariérně. Jsme mladý tým, který má chuť se rozvíjet a posouvat, proto uvítáme podobně naladěné obchodníky - nejdůležitější je pro chuť do práce.

6. Individuální podmínky

Pokud jste zkušeným obchodníkem nebo finančníkem, zařadíme Vás kariérně dle Vašich znalostí a pomůžeme Vám nastartovat Váš růst.

7. Nadstandartní příjem

Čeká Vás u nás nadstandardní příjem, který Vám budeme vyplácet 4x měsíčně. Také máme připravený bonusy pro nové kolegy, a další.
Prvek nahoře

Formulář

Pošlete nám Váš životopis

Prvek dole