Služby

Firmy a podnikatelé

Pomáháme klientům rozvíjet podnikání. Ať už jste OSVČ či právnickou osobou, pomůžeme Vám splnit Vaše strategické cíle. Můžete se na nás spolehnout od tvorby vhodné strategie, až po následný servis nejen v rámci pojištění, financování či investic.

Fotografie firmy a podnikatelé

Zajistíme pro vás

Leasingy

Kontokorenty

Investiční úvěry

Pojištění rizik spojených s podnikáním a další

Privátní business hypotéky

Jak pomůžeme?

Chcete nezávazně zjistit jak Vám můžeme pomoci s rozvojem?

Zajištění rizik

Zvolte si správného business partnera

Víme jaké nástrahy Vás mohou ve Vašem podnikání čekat – od nečekaných událostí, přes investice až po úvěry. Pomůžeme Vám s rozvojem a rádi Vám zpracujeme přesný plán a kompletní analýzu proveditelnosti. Zaměřujeme se především na OSVČ či menší firmy.

FAQ

Často se nás ptáte

Nejde obecně slíbit, že za každé situace jsme schopni Vám pomoci, kouzelníci nejsme, avšak často dokážeme zajistit úvěr i klientům, které některá banka odmítla. Specializujeme se na podobné případy, proto nás kontaktujte a my Vám najdeme vhodné řešení.

Banky jsou často k podobným klientům velmi negativně nakloněny. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení, avšak ne vždy je to samozřejmě v našich možnostech. Kontaktujte nás například pomocí formuláře vedle a pokusíme se Vám pomoci.

Především proto, že Vám dokážeme pomoci napříč téměř celým trhem a také proto, že se odrážíme od plánu – který si s Vámi předem přesně definujeme. Vy tak budete celou dobu v obraze a nebudete muset ztrácet čas běháním po bankách a jiných institucích. Víme totiž, že čas je to nejcennější, co máte.

Pomůžeme Vám s Vašim podnikáním, ať už jste z kteréhokoliv koutu ČR. Můžeme se sejít u nás v kancelářích, dojedeme za Vámi také rádi osobně anebo se můžeme spojit online prostřednictvím videohovoru.