Služby

Hypotéky a úvěry

S námi nejen ušetříte desetitisíce na úrocích, zajistíme Vám ale také především „bezpečný úvěr“. ZDARMA srovnáme nabídky bank a pomůžeme Vám se zorientovat v nabídce, ať už potřebujete nový úvěr, či chcete refinancovat nebo konsolidovat stávající závazky.

Fotografie hypotéky a úvěry

Zajistíme pro vás

Porovnání podmínek úvěrů

Bezpečnou strategii

Komplexní servis

Konsolidaci či optimalizaci méně výhodných závazků

Srovnání největších bank v ČR

Nezávazná kalkulace

Pošlete nám nabídky bank

Hypotéky a úvěry

Nechejte si nezávazně spočítat splátku

Chcete novou hypotéku/spotřebitelský úvěr nebo uvažujete nad refinancováním/konsolidací stávajících závazků? Kontaktujte nás například pomocí formuláře vedle a my Vám zdarma srovnáme nabídky největších bank v ČR. Případně Vám optimalizujeme stávající závazky. Hlavně Vám ale pomůžeme vybrat bezpečný úvěr – tj. takový, který bude správně fixovaný a nepřekvapí Vás v průběhu náhlé zvýšení splátky či další nesmyslné podmínky.

FAQ

Často se nás ptáte

Vždy je třeba nabídku vidět i s konkrétními podmínkami, ale obecně lze říci, že ne vždy je nejlevnější nabídka i ta nejlepší. My chceme vždy, aby byl úvěr bezpečný. Tzn. Záleží nám nejen na úroku, ale také na době fixace a dalších podmínkách. Pak Vás za pár let nepřekvapí zvýšení sazby a tím i splátky o jednotky či desítky tisíc korun.

Nejde obecně slíbit, že za každé situace jsme schopni Vám pomoci, kouzelníci nejsme, avšak často dokážeme zajistit úvěr i klientům, které některá banka odmítla. Kontaktujte nás a pomůžeme Vám najít vhodné řešení.

Zařídíme Vám úvěr, ať už jste z jakéhokoliv koutu ČR. Rádi za Vámi přijedeme nebo se můžeme spojit online.

Naše služby jsou pro klienta zcela zdarma. Ať už se to týká srovnání sazeb, tak i případných dalších věcí kolem. Je třeba ale u hypotéky počítat například s tím, že odhadce je v závislosti na bance někdy zpoplatněný, ale to vše Vám vysvětlíme na začátku procesu a seznámíme Vás s těmito okolnostmi. Vždy se snažíme vyjít klientovi maximálně vstříc.