Služby

Investiční plánování

Nechejte Vaše peníze, aby pracovaly pro Vás. Zajistíme bezpečný a efektivní investiční plán, přímo na míru Vám a Vašim možnostem. Ať už je Vašim cílem být rentiérem nebo chcete finance ochránit před inflací, či zajistit dětem slibnou budoucnost – vždy zajistíme vhodnou investiční strategii, která bude počítat s různými scénáři na trhu.

Fotografie investiční plánování

Zajistíme pro vás

Bezpečné zhodnocení

Pravidelné reporty

Efektivní strategii

Investiční plán sestavený na míru Vašim potřebám

Pravidelné rebalancování portfolia

Ochranu peněz před inflací

Napište nám

Chcete nezávazně vypracovat vlastní investiční plán?

Investiční plánování

Klíčem k úspěchu je bezpečný a efektivní investiční plán!

Ať už jste jako klient spíše konzervativní či dynamický, pomůžeme Vám nastavit investiční plán vždy tak, aby byl především bezpečný a aby plnil daný účel i cíl. Nebudeme Vám slibovat nereálné výnosy a ani se nebudeme hnát do neosvědčených aktiv. My nespekulujeme! Našim cílem je ve většině případů bezpečná globální strategie nastavena dle potřeb klienta, správná diverzifikace (rozložení aktiv) a také pravidelné reporty, ať už chcete investovat jednorázově či pravidelně.

FAQ

Často se nás ptáte

Většinou, pokud se klient rozhodne investovat sám, byť si ve většině případů myslí, že investicím rozumí (a často to také může být pravda), dělá spoustu různých chyb, na které přijde až časem. Nejde jen o volbu vhodné strategie, ale také o konkrétní zvolení investice, diverzifikace, následné emoce klienta, rebalancování portfolia, apod. V celém procesu je spousta míst, kde klienti chybují a myslí si, že ušetří. Realitou je opak. V porovnání, které Vám rádi ukážeme můžeme z našich dat vidět, že klienti v drtivé většině případů prodělají a především ztratí svůj drahocenný čas.

S námi se bát nemusíte. Vždy zvolíme vhodnou strategii na míru Vám a Vašim potřebám, ukážeme Vám důvody i data a vše vysvětlíme – včetně možných rizik. Největším osvědčeným rizikem ale většinou je ponechat své peníze na bankovním účtu „v bezpečí“, kde víme, že nám část prostředků zaručeně požere inflace. Samozřejmě ne všichni lidé by měli investovat, proto s Vámi rádi probereme všechna pro a proti, různé možnosti a doporučíme vhodné řešení.

Ano, bohužel se často setkáváme s podobnou větou u klientů, kteří k nám přešli a v minulosti investovali skrze různé „poradce“, či sami na vlastní triko. Trh je plný různých „odborníků“, kteří Vám zaručeně budou tvrdit, že jejich investice je bezpečná a s ohromným výnosem, často jsou schopni napsat i slovíčka „garantovaná“. Těmto věštcům se vždy vyhněte obloukem! My volíme strategii wealth protection (ochranu bohatství) – nevolíme tedy zbytečně riskantní možnosti, ale jdeme osvědčenou cestou investování. Kontaktujte nás a rádi Vám vše nezávazně představíme a ukážeme.

Ať už se bude jednat o pravidelnou investici (například na měsíční bázi) či o jednorázovou investici, určitě nepotřebujete statisíce ani miliony korun. Pravidelně investovat můžete již od 500 Kč/měsíčně.