Služby

Řešení pojistných událostí

ZDARMA nahlásíme Vaši pojistnou událost, ať už jste nebo nejste naším klientem. Správné nahlášení pojistné události je prvním krokem k úspěšnému vyplacení pojistné částky. Pro případ, kdy by pojišťovna odmítla plnit jsme připraveni za Vás podat odvolání a v krajním případě jsme také schopni vést mimosoudní či soudní spor s pojišťovnou díky naší spolupráci s renomovanými advokáty a specialisty ze společnosti EUCS.

Fotografie řešení pojistných událostí

Nahlásíme za vás

Povinného ručení a havarijního pojištění

Pojištění majetku a odpovědnosti

Životního a úrazového pojištění

Pojištění podnikatelských rizik

Napište nám

Napište nám pro pomoc pojistným plněním

Řešení pojistných událostí

Zajistíme Vám pojistné plnění, stojíme za Vámi!

Šetřete čas a nechejte vše na nás. Převezmeme zdarma celý průběh likvidace pojistné události za Vás a pomůžeme Vám, abyste dostali vyplaceno to, na co máte nárok a k čemu se pojišťovna smluvně zavázala. Nezáleží na tom, zda jste náš klient či nikoliv, ani například na tom, zda jste se již pokusili událost neúspěšně nahlásit. Pomůžeme Vám v jakékoliv fázi celého procesu.

FAQ

Často se nás ptáte

Zajistíme hladký průběh celé likvidace škodní události. Od kompletace požadovaných podkladů, až po případný spor s pojišťovnou. S celým procesem máme bohaté zkušenosti, proto můžete šetřit Váš čas a nechat vše na nás.

Ano, rádi Vám zdarma pomůžeme, ať už jste v jakékoliv fázi celého procesu. I v případě, pokud jste dostali od pojišťovny zamítací dopis. Kontaktujte nás a najdeme společné řešení.

V tomto případě nás kontaktujte a najdeme společné řešení tak, aby pojišťovna vyplnila vše, k čemu se smluvně zavázala. Rádi za Vás podáme odvolání anebo zajistíme vedení soudního či mimosoudního sporu. S námi se bát pojišťovny nemusíte, postavíme se za Vás.

Vždy je nejlepší hlásit událost bez zbytečného odkladu. Kontaktujte nás a my Vám vždy poradíme, jak postupovat v konkrétním případě.